Remette RT-Aurora zakmessen
Wil je een EDC-zakmes dat je soepel opent en veilig vergrendelt? De Remette RT-Aurora is gebouwd rond een crossbar lock: het lemmet zit tijdens het snijden stevig vast en klapt daarna net zo makkelijk weer in. Elke uitvoering heeft z’n eigen kleur en karakter. Bekijk hieronder alle RT-Aurora-zakmessen uit ons assortiment.
Kenmerken van de Remette RT-Aurora-serie
De RT-Aurora draait om soepel openen en sluiten. Elke uitvoering in deze serie heeft een crossbar lock. Die vergrendeling bedien je met duim en wijsvinger, waardoor je het lemmet kan invouwen zonder dat je vingers in de baan van de snede komen. In combinatie met de duimnok open je het mes vlot met één hand.
Binnen de serie kiest Remette voor twee smaken. Aan de ene kant luxe uitvoeringen met een handgreep van titanium, al dan niet met carbon inleg. Aan de andere kant toegankelijkere versies met een handgreep van G10 in verschillende kleuren. Zo is er bijna altijd een RT-Aurora die past bij je stijl en je budget. En zoals je van ons gewend bent: wij testen alle Remette-zakmessen zelf.
Zoek je liever een zakmes met een framelock of button lock? Bekijk dan de Remette RT-Cool Whale, de andere populaire serie van dit merk. Het complete assortiment vind je op onze Remette-merkpagina.