Eden Kanso Aogami utilitymes, 13,5 cm
Eden Kanso Aogami utilitymes, 13,5 cm
Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis
Beschrijving
Het Eden Kanso Aogami utilitymes is een echte alleskunner. Dit mes heeft een slank, lang lemmet en is geschikt voor uiteenlopende snijwerkzaamheden. Het lemmet loopt met een boog in een spitse punt. Hierdoor kun je met het mes wiegen voor het versnipperen van voedsel. De punt gebruik je voor het precieze snijwerk. Overal waar een koksmes iets te groot is, klaart dit mes de klus. Of het nu gaat om het snijden van kaas, worst of het fijn snijden van kruiden.
Specificaties
3,5 cm
13,5 cm
25 cm
80 gram
Anderen bekeken ook
Reviews
Gemiddelde beoordeling
woensdag 23 oktober 2019
Roestplekjes en beschadigingen op het lemmet! Duidelijke massa productie! Jammer.
Reactie van Knivesandtools
<p>Gezien het materiaal van het lemmet is het niet bijzonder dat er roestplekjes verschijnen, dit heeft geen invloed op het gebruik en de kwaliteit van het mes en haal je er ook zo weer van af. Beschadigingen integendeel zouden er niet moeten zijn. Het ligt uiteraard ook aan de definitie van het woord beschadiging. Een krasje hier of daar kan altijd gebeuren tijdens het ambachtelijke productieprocess in Japan. Als je niet tevreden bent met het mes mag je het binnen 30 dagen gratis retourneren, ongebruikt en in originele verpakking. </p>
dinsdag 8 oktober 2019
maandag 23 september 2019
zaterdag 3 december 2016
Dit is niet alleen een perfect snij-instrument maar ook een prachtig object waarin je de toewijding en het vakmanschap van de maker in terugziet!
dinsdag 17 mei 2016
Een mooi en erg scherp mes. Er is fijn en nauwkeurig mee te snijden en dat het niet roestvrij is maakt voor mij niets uit.
Specificaties
Algemeen
Afmetingen & gewicht
3,5 cm
13,5 cm
2,4 mm
Handgreeplengte
11,5 cm
25 cm
80 gram
Materiaal
Materiaal handgreep
red sandalwood
Staalsoort
Aogami Blue Paper steel
63 HRC
Features & functies
Lemmet eigenschappen
glad
Afwerking lemmet
brut de forge
Vaatwasmachinebestendig
nee
Rechts- of linkshandig
rechtshandig
Type
universeelmes
plain edge
15º
Aziatisch geslepen
Soort handgreep
Aziatische handgreep
30 graden
Leveringsomvang
Geleverd als set
nee
Aantal messen
1
Combideals & accessoires
-10%
Bespaar 25,11
Eden Kanso Aogami utilitymes, 13,5 cm
Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis