Volledige beschrijving
Deze granieten voet van Wicked Edge is ontwikkeld voor het monteren van de Wicked Edge Precision Sharpener. Deze wordt namelijk zonder voet geleverd.
De voet biedt met zijn ruim zes kilo aan graniet ontzettend veel stabiliteit. Erg belangrijk natuurlijk, bij een precies klusje als het slijpen van je kostbare messen. Vandaar ook dat deze voet zijn aankoopbedrag meer dan waard is.
Specificaties
Merk | Wicked Edge | |
Kleur | grijs | |
Land van herkomst | Verenigde Staten |
Reviews
Gemiddelde beoordeling
Nieuwste reviews
Nieuwste review
Ad, Rotterdam
woensdag 27 augustus 2014
Lang overwogen en na lang aarzelen toch maar gedaan. Voorheen zat mijn W.E. op een houten plank en dat werkte ook best wel goed maar nu ik deze granieten voet heb merk ik toch wel het verschil. Door het gewicht blijft hij staan waar de houten plank wel eens begon te schuiven. Bijkomend voordeel is dat wanneer je met water werkt de voet beter is schoon te maken. Hij is wel kwetsbaarder dan een houten plank wanneer je hem zou laat vallen natuurlijk, niet doen dus! Wel zelf voor de schroeven zorgen (M5) deze zitten er niet bij. Is hij zijn prijs waard? dat moet iedereen maar zelf uitmaken ik heb geen spijt van deze aanschaf. Ook niet van de Wicked Edge trouwens.
Op voorraad
Voor 22.00 uur besteld, vandaag verzonden