Volledige beschrijving
Deze Chef's Choice slijpmodule is een vervangingsonderdeel voor de Chef's Choice Professional Diamond Sharpener 2000. De module is uitsluitend geschikt voor deze specifieke machine!
Na gemiddeld 3000 tot 5000 slijpbeurten kun je als gebruiker merken dat de slijpmodule slijt. De slijpschijven werken dan nog wel gewoon, maar het slijpproces duurt tot ongeveer drie keer langer dan je gewend was, doordat de schijven minder materiaal kunnen wegnemen. Het type messen, de staat waarin deze verkeren en de hoeveelheid druk die je op de slijpschijven uitoefent (geen of nauwelijks druk wordt sterk aanbevolen) zijn belangrijke factoren die van invloed zijn op de levensduur van de slijpmodule.
Eenvoudig te vervangen
Merk je dat het slijpen toch teveel moeite gaat kosten? Dan kun je ervoor kiezen de slijpmodule te vervangen. Het verwijderen van de oude module en het plaatsen van de nieuwe is erg eenvoudig en wijst zich eigenlijk vanzelf.
Specificaties
Merk | Chef'sChoice | |
Kleur | zwart | |
Land van herkomst | Verenigde Staten |
Reviews
Gemiddelde beoordeling
Nieuwste reviews
Nieuwste review
Bazzo , Madirac
dinsdag 29 mei 2018
Op voorraad
Voor 22.00 uur besteld, vandaag verzonden