Fontenille Pataud L8G Gentleman Jeneverbeshout
Fontenille Pataud L8G Gentleman Jeneverbeshout
Product staat in bestelling. Levertijd is een indicatie. Houd rekening met vertraging.
Beschrijving
Klassiek Frans zwaar uitgevoerd handgemaakt Laguiole zakmes. Gesloten lengte: 10,5cm. Uitgevoerd met 14C28N-staal lemmet. Handvat met beschaling van jeneverbeshout.
Specificaties
7,8 cm
125 gram
Materiaal handgreep
jeneverbeshout
Staalsoort
Sandvik 14c28n
Anderen bekeken ook
Reviews
Gemiddelde beoordeling
donderdag 19 oktober 2017
Prachtig en solide mes. De L8G is wat robuuster dan de reguliere Fontenille Pataud messen, dit is een heerlijk mes om te gebruiken, een echt herenmes.
donderdag 7 augustus 2014
woensdag 8 januari 2014
zaterdag 12 oktober 2013
Niet mijn eerste Laguiole en ik ben bang dat het ook niet mijn laatste zal zijn. Deze is korter en forser dan de andere. De afwerking is bevredigend, zelf bijslijpen was wel nodig . Het jeneverbeshout is weer mooi en geurig (mijn derde Laguiole met die houtsoort) Vooral gekozen vanwege het feit dat het metaal dan gesatineerd is afgewerkt ipv de hoogglans afwerking die ik niet zo mooi vind. Deze 'Gentleman' heeft een beschaafd formaat en ligt goed in de hand. Ik kocht hem ter gelegenheid van de 'van Dam' actie, want de Fontenille-Pataud prijzen zijn de laatste paar jaar fors omhoog geschoten en een actie korting is dan niet te versmaden. Ondanks dat kan ik dit mes aanbevelen. Het is mooi en het is goed bruikbaar.
zaterdag 1 december 2012
Prachtig zakmes. Geweldig dat zo'n product anno 2012 nog wordt geproduceerd en vermarkt.
Specificaties
Algemeen
Afmetingen & gewicht
2,3 cm
7,8 cm
7,1 cm
2,7 mm
Totale lengte gesloten
10,5 cm
Totale lengte geopend
18,5 cm
125 gram
Materiaal
Materiaal handgreep
jeneverbeshout
Staalsoort
Sandvik 14c28n
59 HRC
Features & functies
Afwerking lemmet
gesatineerd
Rechts- of linkshandig
symmetrisch
Lemmetvorm
clippoint
plain edge
Gereedschappen
mes
Openingssysteem
geen
Type zakmes
herenmes
Pocketclip
nee
backlock
Eenhandig te openen
nee
22º
flat, V-snede
Aantal tools
1
Leveringsomvang
Opbergetui
ja
Combideals & accessoires
Fontenille Pataud L8G Gentleman Jeneverbeshout
Product staat in bestelling. Levertijd is een indicatie. Houd rekening met vertraging.