De Petzl Actik Core E099GA00 hoofdlamp is krachtig en compact. Deze zwartkleurige hoofdlamp heeft een vermogen van 450 lumen, een uitzonderlijk uithoudingsvermogen en eenvoudige bediening. De twee lichtbundels, breed of gefocusseerd, maken hoofdlamp geschikt voor outdoor activiteiten zoals bergbeklimmen, hardlopen of backpacken. Ook heb je de keuze tussen rood en wit licht. Rood licht is perfect voor het behouden van je nachtzicht en bovendien wordt rood licht door veel dieren niet opgemerkt.
De Actik Core E099GA00 heeft een IPX4-norm. Dat betekent dat de hoofdlamp spatwaterdicht is. Je draagt de lamp dus zorgeloos in de regen, maar je mag hem niet onder water houden. De lamp blijft hierdoor prima functioneren tijdens een regen- of sneeuwbui óf een uurtje zweten. Daarnaast is de lamp in meerdere standen kantelbaar. Handig als je in het donker nog even wilt lezen.
Verlichtingsmogelijkheden van de Petzl Actik Core E099GA00
Wat deze hoofdlamp zeer praktisch maakt, zijn de twee lichtprofielen in één lamp. Eén voor dichtbij en één voor ver weg. De keuze is aan jou. De Petzl Actik Core E099GA00 biedt drie witte verlichtingsniveaus en twee rode led standen, vast- of knippermodus. Afhankelijk van de situatie pas je deze met slechts één druk op de knop aan. Door de schakelaar kort in te drukken, gaat de lamp aan en schakel je door de verschillende lichtstanden. De lamp begint in de minst felle lichtstand. Nadat alle lichtstanden zijn doorlopen gaat de lamp uit. Indien je de powerknop voor een halve seconde indrukt wordt het rode licht geactiveerd.
De verlichting van de Actik Core E099GA00 is sterk genoeg om een afstand tot 99 meter te verlichten. Kies je voor de laagste stand van zes lumen dan blijft de Actik Core E099GA00 extreem lang branden en maak je maximaal gebruik van het batterijvermogen. Kies je voor maximale verlichting dan geeft de hoofdlamp 450 lumen met een brandtijd van maximaal twee uur.
Witte lichtstanden van de Petzl Actik Core E099GA00
- High: 450 lumen, brandduur ca. 2 uur
- Standaard: 100 lumen, brandduur ca. 8 uur
- Low: 6 lumen, brandduur ca. 130 uur
Rode lichtstanden van de Petzl Actik Core E099GA00
- Low: 2 lumen, brandduur ca. 60 uur
- Strobe: zichtbaar op 700 meter voor 400 uur
Hybrid concept
De Petzl Actik Core E099GA00 werkt op drie AAA-batterijen (inbegrepen), maar is ook compatibel met de oplaadbare Petzl Core-accu. De Petzl Core is een oplaadbare Ion-accu die je dan, ter vervanging van de drie AAA-batterijen, in de hoofdlamp plaatst. Hiermee maak je van je hoofdlamp direct een oplaadbare versie. De accu wordt eenvoudig opgeladen met een usb-kabel. Geen last meer van batterijwissels dus!
Accessoires van de Petzl Actik Core E099GA00
De Petzl Actik Core E099GA00 wordt standaard geleverd met één Petzl Core Ion-accu van 1250mAh, micro-usb-laadkabel en een hoofdband.