Hoogwaardig multifunctioneel koksmes voor het meest voorkomende snijwerk in de keuken. Het lemmet heeft een ronding van hiel tot de punt. Dit is belangrijk omdat het mes moet kunnen wiegen en de snijplank overal raken ook als deze uitgehold of kromgetrokken is.
Eden prijsvoordeel!
Dit Eden keukenmes laten wij fabriceren door een fabrikant die ook voor veel bekende merken produceert. Dat scheelt een merk en een distributeur in de verkoopketen en dat betekent voordeel voor jou!
Eigenschappen
Hoge kwaliteit Japans Damast roestvrijstaal met kern van VG10-staal
Hardheid ca. 60 Rockwell C (HRc)
Dun en perfect geslepen lemmet
Fraaie ergonomisch gevormde handgreep van composiet materiaal bestaande uit linnen en kunsthars.
Moderne lemmetvorm zonder verdikking in de snijkant. Optimaal slijpbaar.
Dubbele stalen krop voor perfecte balans en bescherming handvat
25 jaar garantie op materiaal- en fabricagefouten
Meer informatie over het gebruik en de garantie van deze messen
Vaatwasmachinebestendig?
Eden Classic Damast messen zijn net zo vaatwasmachinebestending als de meeste andere keukenmessen. Een keertje in de vaatwasser kan geen kwaad, maar bij frequente machinale wasbeurten kan er schade ontstaan. De inwerking van vaatwasmiddel chemicaliën tasten gehard staal en kunststoffen aan met als mogelijke gevolgen o.a. roestvlekjes op het lemmet en doffe handvatten. Ook kunnen de handvatten los gaan zitten. Wij beweren daarom dat onze Eden messen niet vaatwasmachinebestendig zijn. Wij zijn daar gelukkig niet de enigen in. Er zijn merken die dit uit marketingoogpunt wel claimen.
Artikelnr.: EQ2030-020
Eden Classic Damast Koksmes 20 cm
op voorraad Eigen merk
Lemmet van VG10 Staal
De staalsoort is een zeer belangrijk kenmerk van een keukenmes. Het verdient de aanbeveling je hier in te verdiepen voordat je een mes koopt, zodat je zeker weet dat het mes dat je koop aansluit bij je verwachtingen.
Lees hier alles over VG10 staal en andere staalsoorten van keukenmessen.
Goed en functioneel. Goede prijs prestatie verhouding. Voldoet aan alle verwachtingen
ik was op zoek naar een mooi, goed en betaal baar koksmes.
na veel zoeken kwam ik uit bij kinvesandtools daar vond ik dit koksmes. ik was verbaast over de snelheid waarmee die thuis werd bezord dat was de volgende dag al. ik ben zeer tevreden over het met en zal ook zeker meer messen uit dezen serie kopen
Zeer goede service: snelle en correcte levering, duidelijke informatie.
Messen zien er zeer degelijk uit, nog onvoldoende gebruikt om er meer over te vertellen. Hoop er jaren plezier van te hebben.
Vlijmscherp mes, gaat door vlees alsof het boter is.
Snel geleverd samen met nog enkele andere messen.
Telefonische communicatie erg goed en vriendelijk, iets veranderen is geen probleem.
beste mes dat ik ooit gekocht heb. ligt perfect in de hand en is zeer scherp, een echte aanrader, zeker voor de hobby kok.
Bijzonder want met deze aankoop snijd het mes aan twee kanten! Scherpe prijs, bijzonder goede kwaliteit materiaal en een supersnelle levering. Topservice!
Het mes bevalt zo goed dat ik deze maand nog andere ga bijbestellen.
Het mes is voor een hobbykok heerlijk om mee te werken. Zeker zo voor de kerst is het een uitstekend kado geweest. Uitstekende prijs-kwaliteit, en supersnel geleverd!
Ik ben geen deskundige op het gebied en heb als referentie slechts messen van de Blokker. Mijn oordeel moet dus ook in dat kader worden gezien.
Het mes is lekker scherp al kon hij de papiertest niet volbrengen direct uit de verpakking. Ik heb de keramische aanzetstaaf er bij gekocht en dat helpt een hoop. Mijn middelvinger is het mes tegen gekomen in de afwas en dat heeft ie geweten.
De service in deze winkel is prima. Ivm pakjesavond had ik wat meer besteld dan alleen messen voor mezelf en de inruiltermijn werd daar zonder problemen op aangepast.
fijn mes,ziet er erg mooi uit en is perfect te slijpen.
Prachtig mes,uitstekende kwaliteit en snelle levering.
Ik ben blij dat ik op deze site ben terecht gekomen,
(de klantvriendelijkheid ben ik ook zeer over te spreken)
Prima product. Goede balans en ziet er zeer fraai uit.
Het is dat ik geen tienen geef.... Het is het 2e mes dat ik in deze serie koop en ik moet zeggen dat het elke keer weer een genot is om te gebruiken. Goed gebalanceerd, vlijmscherp.. kortom een TOP mes voor een super prijs!
Dit mes is echt heel scherp als het uit de doos komt. Ik heb mezelf gesneden toen ik het mes even schoon wou maken toen ik het net kreeg, en er zat gelijk een diepe snee in mijn vinger terwijl ik maar heel lichtjes uitschoot. Verder werkt het mes ook wel lekker ligt goed stevig in de hand. vandaar de 9 als cijfer.
Maar ik heb dit mes cadeau gedaan, de eerste keer toen ik het mes kreeg was de scherpte goed maar er zaten wat krassen op het lemmet en er miste een stukje uit de het handvat.
Ik heb gebeld en toen mocht ik terug sturen.
Prima service duidelijk en vriendelijk.
Ze hebben toen nieuwe laten maken en laten etsen, ( de ets ziet er mooi uit overigens)
En laten opsturen,nadat ik een keer gebeld had overigens.
Ik kreeg het mes binnen nu 0geen krassen en handvat ziet er perfect uit, maar er zijn wat stukjes afgebroken bij de snijkant.
Zo zonde vind ik dit,het is een mooi mes en om hem weer egaal te krijgen moet je er veel afslijpen Maar ik om hem nog een keer terug te sturen vond ik niet leuk dus heb ik daarbij gelaten.(het was een cadeau) Jammer.
Ik heb meer dingen bij knivesandtools besteld in het verleden dus ik weet hoe goed hun service is ,maar dit vind ik gewoon jammer.
Vlotte bevestiging van bestelling, snelle levering, goed verpakt en op de afgesproken datum.
Het mes voldoet voor 100% aan de verwachting die je hebt als je de informatie op de website bekijkt.
In een woord: een aanrader!
Groet,
Gerard
ziet er goed uit en werkt perfect ik ben hier erg blij mee eindelijk wat goeds in huis
Prachtig damast mes voor weinig geld. Bijzonder scherp, mooie set.
vlijm scherp ligt heerlijk in de hand
Mooi verpakt, snel geleverd, messen zijn mooier dan op foto's, ontzettend goedkoop voor wat je krijgt, mes ligt lekker in de hand, vlijmscherp, gemakkelijk schoon te houden.
Wij zijn echt heel erg tevreden!!!
Zeer goed mes! Binnen de eerste minuten gebruik al mn vinger opengehaald omdat ik goedkope messen gewend ben!
Hoewel ik al jaren de sterren van de hemel kook, gunde ik mijzelf eigenlijk nooit een set goede messen. Weliswaar keek ik op diverse kookwebsites, maar kwam er maar niet toe om een keuze te maken. Uiteindelijk koos ik voor K & T vanwege het uitgebreide assortiment, dito video-ondersteuning en de goede, soms kritische reviews.
Na binnenkomst van het bestelde heb ik een en ander weken niet durven aanraken. Ik kon er alleen maar naar kijken. Tenslotte heb ik moed gevat en ben ik aan de slag gegaan. Nu snijd ik al een aantal weken als een superchef en kan ik mijn messen iedereen aanraden. Kom op dames, koop een keer een goede set en snijd je spullen als een zonnetje. Doen!
Goed gebalanceerd mes, heft ligt goed in de hand. Voelt stevig, mooie tekening op het blad. Snijdt soepel. Jammer dat er op de verpakking van het mes stond dat het damast maar uit twee laagjes staal bestaat, de suggestie werd op de site gewekt dat het vele laagjes zouden zijn. Toen het mes werd afgeleverd zaten er wat vlekjes op het lemmet, die zijn er na een paar keer afwassen af.
Erg snelle levering, 's midddags besteld, volgende dag voor de middag in huis.
Een heerlijk stuk gereedschap, had ik veel eerder moeten doen.
Toppertje
Bedankt.
Via google op de site van knives & tools terecht gekomen. Hier vielen de messen van EQ op qua prijs en uitvoering. Set besteld bestaande uit koksmes, vleesmes, utilitymes, broodmes en schilmes. Snelle levering, mooie uitvoering, scherpe kwaliteit. VOor thuisgebruik prachtig setje messen van EQ DAMAST!
Geweldig mes, ligt lekker in de hand en is goed scherp te houden.
Een zeer scherp mes dat goed in de hand ligt. Samen met de bijgekochte slijpstaaf een prima combinatie!
Waarschijnlijk het mes met de beste prijs/kwalitieits verhouding.
Erg mooi mes van goede kwaliteit. Aangezien ik grote handen heb en het mes los in hand wil kunnen vasthouden vond ik het handvat te kort. Ik heb hem daarom (niet door gebrek aan kwaliteit) omgeruild voor een IKON classic