Het Zero Tolerance model 0400 werd ontworpen door Ken Onion.
Het vouwmes is uitgerust met het zgn SpeedSafe® assisted opening systeem, Trac-Tec inzetstukken voor een goede grip, en een dubbelzijdige duimknop alsmede een flipper voor eenhandige opening.
Specificaties:
Lemmet: S30V Roestvast Staal met zwarte Tungsten DLC coating
Lemmetlengte: 9,5 cm
Lemmetdikte: 3,95 mm
Snede: Plain Edge of 50/50 Edge
Vergrendeling: Stalen Liner-lock
Beschaling: Gefreesd aluminium met Trac-Tec inserts & Zwart geanodiseerde finish
Totale lengte gesloten: 12,5 cm
Totale lengte geopend: 22,5 cm
Pocket clip: Verwijderbaar, echter ook op 2 verschillende plaatsen te monteren aan de greep.
Gewicht: 145 gram
Een geweldig mes. Dit is mijn derde Zero Tolerance van K&T en ik ben erg enthousiast over deze messen. Service en snelheid van K&T zoals verwacht, prima. Ik hoop dat het assortiment ZT en Kershaw bij K&T wordt uitgebreid.
Uitstekend mes, kwaliteit is super. Echt een aanrader voor een ieder die een stevig en betrouwbaar mes wil.
De service van KATO is zoals altijd uitstekend. Wel zouden ze er goed aan doen om gebruik te maken van een andere bezorgdienst. De TNT liet het meerdere malen afweten in de bezorging. KATO heeft er, ondanks dit, netjes voor gezorgd dat mijn bestelling bij mij aankwam.
ik ben een echte messenfreak en kan je vertellen dat ik er meer dan een paar heb, maar de ZT 0400 is mijn EDC mes. Supersolide , redelijk licht van gewicht, vlijmscherp en geschikt voor zowel een appeltje als een nachtelijk tripje door de urban jungle. bovendien is hij supersnel klaar voor gebruik dankzij zijn assisted opening. als je hem dagelijks draagt, dankzij zijn klip op 4 verschillende manieren te dragen, voel je hem niet, en dan weet je dat je goed zit.
De levering was snel, en binnen de indicatie tijd zoals aangegeven op de site.
Het mes zelf licht goed in de hand,en heeft goede grip, ook opent het heel eenvoudig via de duim opening of aan de achterkant via het palletje, er zit een ingebouwde veer in dus het mes word geasisteerd bij het open doen.
De vorm en kleur zijn zeer mooi afgewertk.
Ik ben Tevreden over bijna alles, 1 ding het mes kwam helaas vrij bot bij mij aan, het is een enrom harde staal soort, en door de tanto vorm is het niet makkelijk handmatig hem scherp te krijgen.
Ik heb is ergens gelzen dat ze bewust hem niet zo scherp afleveren, zodat je zelf er een gewenste snede/ scherpheid op kan zetten.
Voor een amateur/ beginnende slijper is dit erg moeilijk.
Mischien dat ik het goed in de knie krijg, en zo niet dan moet ik hem maar opsturen naar een slijpcervice.
Verders is het een enorm mooi mes en ben ik tevreden.
prachtig mes, zeer degelijk. Geen millimeter speling als het geopend is. Het speedsafe mechanisme zorgt ervoor dat het eenhandig super te openen is. Desondanks de wat hogere prijs vergeleken met de concurrenten Zeer tevreden.
Naar mijn mening is dit een uitstekend mes , weegt niet veel en ligt goed in de hand , het mes is voor mij scherp genoeg en openen gaat perfect met het palletje op de rug door er met je wijsvinger op te duwen springt het mes voledig open , alleen de clip die aan het mes is bevestigd kan ik niet verwijderen ik vind niet de gepaste schroevendraaier maar de clip stoort me niet het mes kost wel wat geld maar dan heb je wel een goed zakmes . Ook ben ik tevreden over Knivesandtools snelle levering en goed ingepakt .
Ben zeer tevreden over dit mes en over de snelle levering door Knivesandtools.
Dit mes ligt goed in de hand en is ondanks zijn formaat niet te zwaar. De pocketclip werkt perfect.
Nadeel, het staal is zo hard dat ik mijn slijpstaven met een andere hoek niet hoef te gebruiken om "even" een nieuw snijvlak te maken. Ik denk er nu aan de Spyderco sharpmaker te kopen.
echt een geweldig mes.
ik zocht al even een zakmes en na lang overwegen de zero tolerance gekocht.
ik heb hem nu ongeveer een maand in bezit, en vind het echt een mooi en fijn mes. ik vond het wel een duur mes maar het is het echt wel waard. ik heb er ook een eden quality slijpstaaf bijgekocht om het mes scherp te houden en dat werkt ook perfect.
er zit een sterke clip aan die je kunt omdraaien en goed aan je broekzak kunt klemmen,mes licht goed in de hand.
en is op 2 manieren te openen, met je duim tegen de pal aan duwen
en het mes schiet open,maar ook met het palletje op de rug van de greep. deze gebruik ik altijd dat werkt heel goed, door er met je wijsvinger op de duwen schiet het mes eigenlijk open.
kortom goed degenlijk mes van goede kwaliteid staal.
Persoonlijk ben ik behoorlijk tevreden over de aankoop over dit mes, het weegt niet te zwaar, ligt zeer goed in de hand en opent super snel. Ook opvallend is dat krassen op het lemmet als bij toverslag (na enige tijd) terug zwart oxideren en verdwijnen!
toch een minpuntje, naar mijn mening mocht deze ZT toch wel behoorlijk wat scherper geleverd worden, hoewel dat een goede slijpbuurt op de spydroco tri-angele sharpmaker (ook op deze website gekocht vorig jaar, een echte aanrader) al een hele verbetering teweeg bracht, kan het niet op tegen bv een microtech (die natuurlijk dan weer behoorlijk wat meer kost)
De Zero Tolerance- Model 0400 was de eerste kennismaking met de messen van Zero Tolerance. En wat voor een kennismaking. Geweldig mes. Ligt goed in de hand en is erg stevig. Mes snijdt overal doorheen.
Zeer tevreden! Erg mooi en solide mes, prima afgewerkt en voldoet geheel aan de verwachting. Ook de orderafhandeling is keurig uitgevoerd.
1