Deze lamp staat op NUMMER 6 in ons overzicht van sterkste lampen! Klik hier om het hele overzicht te zien.
LED-zaklamp op 2 D-batterijen. De TK 50 heeft een maximale lichtopbrengst van 255 ANSI* lumen gedurende 2 uur 45 minuten.
Dat lijkt wellicht niet veel maar het is door zijn krachtige bundeling toch een van de krachtigste zaklampen van Fenix.
Uitgevoerd met 2 praktische schakelaars. Eén voor aan- en uitzetten en één voor het selecteren van de lichtstand.
Specificaties
- Zwaar uitgevoerde LED-zaklamp, vervaardigd van aluminium
- Duurzame Type III hard geanodiseerde finish
- 2 schakelaars, ergonomisch geplaatst
- Speciaal geharde, ultra-heldere glazen lens met anti-reflectiecoating & metalen reflector
- Maakt gebruik van een Cree XP-G R5 LED met een levensduur van 50.000 uur
- 7 lichtstanden
- Turbo (255 lumen, 2 u 45 min.), High (120 lumen, 10 u), Mid (49 lumen, 63 u), Low (4 lumen, 480 u),
- Strobe (255 lumen), Warning flashing (70 lumen), SOS (70 lumen)
- Bereik van de bundel: 353 m volgens de ANSI norm
- Digitaal gereguleerd voor een constante lichtopbrengst
- Werkt op 2 stuks D-batterijen (inclusief!)
- Geschikt voor alkaline en nikkelmetaalhydride batterijen
- Lengte: 22,8 cm
- Dikte: 3,9 cm (body)
- Dikte: 6,0 cm (lampkop)
- Gewicht: 290 gram (excl. batterijen, 565 gram incl batterijen)
- Waterdicht volgens IPX-8 norm
Leveringsomvang
- TK 50 Cree XP-G R5
- Polskoord
- Reserve O-ringen
- Wordt geleverd inclusief 2 Duracell D batterijen!
5 jaar garantie op materiaal- en fabricagefouten
* De opgave van de lichtsterkte is volgens de ANSI / NEMA FL 1-2009 normering. Dit betekent dat de waarden lager kunnen liggen dan oude opgaven. Uiteraard heeft deze lagere waarde geen gevolg voor de lichtsterkte van de lamp. Het voordeel van de ANSI / NEMA FL 1-2009 normering is dat de waarden goed met elkaar vergeleken kunnen worden en een reëel beeld geven van de dagelijkse praktijk.
Bij gebruik van volle alkaline batterijen kan het zijn dat er nagenoeg geen verschil te zien is in brandsterkte tussen de laagste en de volgende stand. Als de batterijen enigszins ontladen zijn functioneert de lamp weer helemaal normaal. Dit gedrag heeft geen nadelige invloed op de levensduur van de lamp. Het is ook geen reden om geen alkaline batterijen te gebruiken.
Artikelnr.: FETK50
Fenix TK50 R5 LED zaklamp
op voorraad Pakketvoordeel
D-cel, pakket voordeel
Omschrijving
Duracell oplader met 2 Tenergy D formaat batterijen
Inhoud combinatieaanbieding
- Fenix TK50 R5 LED zaklamp
- HQ-Charger83 intelligente batterijlader
- Tenergy NiMH D battery 10000 mAh, set van 2 stuks
Pakketprijs: € 136,75
Inclusief 14% pakketkorting op de accessoires.
Dit is geen zaklamp maar een stevige handlamp. Geweldige lichtbron. Handig is dat de lichtsterkte regelbaar is, bij het klussen geen verblinding. De batterijen zijn na 3 weken behoorlijk gebruik niet leeg.
Ook prettig: in geval van nood kan je er flink mee meppen.
Alles werkt prima en het voelt stevig aan. Het enige minpunt dat ik kan verzinnen is dat ik in het donker soms de verkeerde knop indruk, de lichtsterkeregelaar i.p.v. aan-uit.
Levering en verdere afwerking: geheel volgens afspraak.
Deze zaklamp schijnt ver met een gefocuste lichtbundel. Dit komt door de mooie diepe reflector. De spreiding van het licht is minder. Dus voor diegene die een zaklamp zoekt die vooral ver schijnt, is dit zeker een aanrader!
Zeer sterke zaklamp die voor alle normale huis tuin en keuken activiteiten prima voldoet. Let wel op dat de breedte van de bundel best beperkt is. De lamp schijnt vooral heel ver.
WAT EEN KNOERT en absoluut gelijkwaardig aan de fenix tk35 maar dan goedkoper.
Alleen wel een slag groter , maar voor wie dat geen probleem is , die heeft dan ook echt een super goeie lamp.
Heeeeeel veel plezier mee.
En als altijd k&T is the best.
De TK50 is een bijzonder mooie zaklamp die een scherpe bundel licht geeft. Voorwerpen zijn tot meer dan 200 meter helder genoeg verlicht om details waar te nemen. Het enige minpunt die ik kan aanmerken is de grootte, je neemt deze lamp niet eventjes in je (broek)zak mee en daarmee is het feitelijk geen zaklamp.
prima lamp met zee van licht
Nog nooit zo mooie zaklamp in mijn bezit gehad.
Heb s avonds nog meteen getest en met volle bewondering naar de lichtbundel gekeken.
Stond perplex van de rijkweidte van de licht bundel
Zeer ver schijnend met een smalle bundel.
Door 2x D batterijen een ongekend lange gebruikstermijn.
Bediening is door de twee knoppen zeer eenvoudig en handig.
Dit is een echte Maglite killer. Vooral omdat deze Fenix op 2 D batterijen werkt net als de meeste Maglite. Hij is erg fel en heeft een prachtige spot. voelt degelijk aan en ligt goed in de hand.
wat ik jammer vind is dat hier geen holster bij wordt geleverd.dit is een lamp die makkelijk bij diverse bedrijven aan kan slaan. daarnaast zou de prijs wat lager kunnen want die vind ik hoog.
Prima lamp! Doet precies wat ik zocht. Een degelijk lamp die veel licht geeft. Mijn oude maglite kan thuis blijven.
Zwaar uitgevoerd klopt want de lamp is behoorlijk in gewicht.
Vind dat zelf wel prettig. Inmiddels twee keer in het veld gebruikt. De bijgeleverde batterijen heb ik nog niet vervangen.
De twee schakelaars zitten dicht bij elkaar. Soms druk je op de verkeerde knop maar vind dat niet bezwaarlijk.
Het enige minpunt wat ik heb is dat de doos waarin ik de lamp ontving geopend was.
Deze lamp moest een aanvulling zijn op de LD20, welke weer een vervanging van mijn maglite was.
Het is een goede aanvulling! Ik heb de lamp gekocht na het lezen van veel reviews en ben tot de conclusie gekomen dat deze lamp het beste bereik qua lichtbundel heeft voor een bedrag onder de 100 euro.
De lamp heeft een goede bundel, zonder veel strooi licht, met een zeer groot bereik. Door de smalle bundel is het onderscheiden van details in de bundel beter (heeft iets te maken met je pupillen, die bij veel strooi licht groter zijn, waardoor details in de 'spotbeam' minder goed zichtbaar zijn, las ik ergens)De lamp past in de riemholster van maglite, maar is iets lichter dan de maglite en heeft veel, echt veel meer bereik van maglite.
Kortom, een stevige, waterdichte zaklap die uitstekend funcioneerd als een handzame zoeklicht.
De TK50 is netjes thuis afgegeven en hij voldoet aan
al mijn verwachtingen. In turbo stand is hij zeer fel
en je kan er ver mee schijnen. Er zit een fel middelpunt
van licht op en de TK50 geeft om het middelpunt heen
ook nog veel licht zodat je buiten het middelpunt ook nog
genoeg zicht hebt. Ook in low mode is de TK50 zeer bruikbaar.
Als ik dan een object van dichtbij beschijn is deze stand
erg handig omdat dit dan ruim voldoende licht geeft. Het is
handig dat er normale batterijen in kunnen en ook oplaadbare.
Het is echt een gebruiksgemakkelijke zaklamp mede door de
twee knoppen op een normale plek. De lamp voelt degelijk
aan en met de D-formaat batterijen zit er flink wat power in.
Een mooie schijnwerper voor een leuke prijs, maar ik heb
hem voor mijn verjaardag gekregen:)
Een mooi afgewerkte zaklamp die erg ver schijnt en kwaliteit uitstraalt. Met alkalinebatterijen zijn de 4 lumen feller dan met metaalhydridebatterijen. De lamp weegt met metaalhydridebatterijen een stuk lichter.
De aflevering was al de volgende dag om 11.30 uur.
Goede zaklamp en door de D-cellen gegarandeerd een lange levensduur van de batterijen. De lamp is iets dikker en korter dan de 2D Maglite. Aan de twee-knops bediening is snel gewend. Ben erg benieuwd naar de resultaten bij intensief gebruik. Binnen twee werkdagen zoals altijd door K&T geleverd inclusief 2 D-batterijen.
Heel fel en door de D-batterijen gaat deze een tijdje mee in de hoogste stand. Je hebt echt wat in je hand. De lichtvlek is spot en niet te focussen. De bediening is superhandig.
Je kunt er ook een flinke mep mee uitdelen als dat nodig mocht zijn.
Heb hem nog niet zoveel gebruik maar getest en was onder indruk van de afstand van de lichtbundel
Een perfecte lamp met een zee van licht.
Jammer dat er geen diffusor bij zit, maar verder een prima zaklamp.
1