Hoofdlamp met vier lichtstanden en stroboscoop, SOS en knipperfunctie. Werkt op vier AA batterijen.
Maximale lichtopbrengst van 277 ANSI* lumen gedurende 4 uur. Maximale brandduur 206 uur bij 4 ANSI lumen. Het lampje is kantelbaar zodat de gewenste hoek makkelijk instelbaar is.
De schakelaars worden (gedeeltelijk) afgedekt als de lamp helemaal tegen de houder geklapt is. Hierdoor wordt per ongeluk indrukken van de schakelaars bij niet gebruiken voorkomen.
Eigenschappen
- Cree XP-G LED (R5) met een levensduur van 50.000 uur
- Vier lichtstanden 4 ANSI lumen (206 uur), 55 ANSI lumen (25 uur), 133 ANSI lumen (9 uur 30 minuten), 277 ANSI lumen (4 uur)
- Stroboscoop 277 ANSI lumen, SOS, 55 ANSI lumen en knipperfunctie, 55 ANSI lumen
- Maximale bereik: 154 meter (opgave Fenix)
- Drukschakelaar voor aan- en uitzetten, drukschakelaar voor lichtstanden
- Digitaal gereguleerde output voor een constante lichtopbrengst
- ‘Intelligent memory’ functie, schakelt terug naar de laatst gebruikte stand
- Werkt op vier 1.5V AA batterij (Alkaline, Ni-MH, Lithium)
- Afmetingen lampkop: 59,5 mm (lengte) x 50 mm (breedte) x 55,5 mm (hoogte)
- Afmetingen batterijhouder: 88,3 mm (lengte) x 73,5 mm (breedte) x 26,4 mm (hoogte)
- Lampkop is vervaardigd uit aircraft-grade aluminum, de andere onderdelen uit hoogwaardig kunststof.
- Premium Type III hard-anodized anti-abrasive coating
- Gewicht: 180 gr (exclusief batterij)
- Water bestendig volgens IPX-6 Standaard (Is bestand tegen zware regen)
- Geharde ultraheldere glazen lens met antireflectie coating.
- Inclusief opzetbare Fenix diffuserlens!
- Kleur: zwart
* De opgave van de lichtsterkte is volgens de ANSI / NEMA FL 1-2009 normering. Dit betekent dat de waarden lager kunnen liggen dan oude opgaven. Uiteraard heeft deze lagere waarde geen gevolg voor de lichtsterkte van de lamp. Het voordeel van de ANSI / NEMA FL 1-2009 normering is dat de waarden goed met elkaar vergeleken kunnen worden en een reëel beeld geven van de dagelijkse praktijk.
Oplader pakket
Omschrijving
Met deze Energizer lader met 4 batterijen bespaart u op batterijen en profiteert u van de maximale brandduur.
Inhoud combinatieaanbieding
- Fenix HP11 hoofdlamp, Cree XP-G LED (R5), zwart
- Energizer snellader & 4 stuks NiMh AA 2300 mAh batterijen
Pakketprijs: € 110,46
Inclusief 25% pakketkorting op de accessoires.
Duracell AA pakket
Omschrijving
Deze voordelige batterijen zijn uitstekend geschikt voor deze zaklamp.
Inhoud combinatieaanbieding
- Fenix HP11 hoofdlamp, Cree XP-G LED (R5), zwart
- 10 stuks Duracell Procell AA
Pakketprijs: € 65,75
Inclusief 23% pakketkorting op de accessoires.
Super lamp die aan alle verwachtingen voldoet. Verder perfecte service en super snel geleverd(gratis) van knivesandtools AANRADER!!!
Na het gebruiken van een Fenix LD20 en een TK11 R2 nu maar eens voor een hoofdlamp gegaan. De lamp zelf heeft mijn verwachtingen overtroffen en doet precies wat ik van een hoofdlamp verwacht. Inmiddels 3 weken mee wezen kamperen en ik doe nog steeds met de 1ste set batterijen. elke avond heb ik er zeker een uur of 4 mee gelezen en heb de lamp regelmatig gebruikt om in de verte wild te spotten.
Enige minpuntjes vind ik dat de bandjes waarmee je de lamp en het batterijpack op je hoofd moet zetten verkeerd in de doos zitten waardoor je eerst even zit te puzzelen voordat je het voor elkaar krijgt de hoofdband correct in elkaar te zetten. Daarnaast is het koord dat van het batterijpack naar de lamp gaat nogal lomp en hadden ze mijns inziens beter een kabeltje met spiraal kunnen gebruiken zodat de kabel netjes blijft zitten. met een tie-wrap valt dit echter ook op te lossen en voor de prijs van deze lamp is het zeker een no-brainer!
Eigenlijk precies wat ik verwacht: veel licht in meerdere standen. Er was echter één groot nadeel: De clip die op het hoofdbandje zit om te verstellen, zit precies verkeerd om: hierdoor is de geribbelde band die het bandje van wegglijden moet voorkomen, nutteloos geworden, aangezien deze nu aan de buitenkant zit. Hierdoor is het erg lastig om het bandje goed af te stellen en ook daadwerkelijk zo te houden. Vervelend minpuntje voor een anders prima artikel
Ik was zeer tevreden over de bestelling van dit product. Het was voor de feestdagen en had een beetje schrik dat het er niet op tijd zou zijn, maar dit was wel het geval. Alles was tip top in orde, het was een snelle levering die bovendien gratis was en het product was dan al goedkoper dan elders. Zeer tevreden.
Over deze hoofdlamp kan ik niet meer zeggen dan dat de prijs/kwaliteit verhouding uitstekend is,fenix voldoet ook in dit segment aan alles wat ik aan hun gamma zaklampen weet te waarderen :goede kwaliteit en afwerking gekoppeld aan fantastische lichtopbrengst dat doormiddel van uitgekiende interface naar wens te beheren is en dit tegen een behoorlijke prijs.
Een echte aanwinst. Ongelooflijk fel licht in een acceptabele hoek. Het diffusorkapje lijkt wat fragiel. Om de batterijhouder in twee standen (kabeltje boven of opzij) te kunnen bevestigen zijn er voor de drie bandjes vier bevestigingsmogelijkheden gemaakt. Zo blijft de onderste altijd onbenut. Bij mij blijft dat telkens in mijn haar steken bij het afdoen. Ik zit er aan te denken om dat weg te slijpen.
I used this light for a 24hr navigation event and found it extremely good. The light strength is fantastic, the waterproof nature is usefull for outdoor sports, the weight was not an issue and the battery life was good.
The only slight negative was the spill when using the diffuser, creating slight blinding to the user. This is fairly easily solved by "blacking out" the side of the diffuser either by marker or tape etc.
I'm very happy with this lamp and will be using it for more outdoor adventures!
1