Hoogwaardig Santokumes. Veelzijdig Aziatisch type keukenmes voor het snijden vlees, groenten en vis. Prima alternatief voor het koksmes, lichter en gemakkelijk hanteerbaar. Het ontbreken van een scherpe punt maakt dit mes bovendien veiliger.
Eden prijsvoordeel!
Dit Eden keukenmes laten wij fabriceren door van de fabrikant die ook voor veel bekende merken produceert. Dat scheelt een merk en een distributeur in de verkoopketen en dat betekent voordeel voor jou!
Eigenschappen
- Gelamineerd lemmet van roestvast staal met kern van VG10 staal
- Hardheid ca. 60 Rockwell C (HRc)
- Dun en perfect geslepen lemmet
- Fraaie ergonomisch gevormde ABS handgreep
- Moderne lemmetvorm zonder verdikking in de snijkant. Optimaal slijpbaar.
- Dubbele stalen krop voor perfecte balans en bescherming handvat
- 25 jaar garantie op materiaal- en fabricagefouten
- Meer informatie over het gebruik en de garantie van deze messen
Vaatwasmachinebestendig?
Eden VG10 messen zijn net zo vaatwasmachinebestending als de meeste andere keukenmessen. Een keertje in de vaatwasser kan geen kwaad, maar bij frequente machinale wasbeurten kan er schade ontstaan. De inwerking van vaatwasmiddel chemicaliën tasten gehard staal en kunststoffen aan met als mogelijke gevolgen o.a. roestvlekjes op het lemmet en doffe handvatten. Ook kunnen de handvatten los gaan zitten. Wij beweren daarom dat onze Eden messen niet vaatwasmachinebestendig zijn. Wij zijn daar gelukkig niet de enigen in. Er zijn merken die dit uit marketingoogpunt wel claimen.

Artikelnr.: EQ2020-318
Eden VG10 Santokumes 17,5 cm
op voorraad Eigen merk
Lemmet van VG10 Staal
De staalsoort is een zeer belangrijk kenmerk van een keukenmes. Het verdient de aanbeveling je hier in te verdiepen voordat je een mes koopt, zodat je zeker weet dat het mes dat je koop aansluit bij je verwachtingen.
Lees hier alles over VG10 staal en andere staalsoorten van keukenmessen.
Dit is het tweede Santoku mes van de VG10 reeks dat ik koop bij Knifesandtools, het is voor een geschenk , dus zeker een bewijs dat ik tevreden ben van de kwaliteit van deze messen !
De korting die je geniet bij aankoop van meerdere messen van dezelfde reeks is mooi meegenomen en de service en snelheid van deze firma is zonder meer de TOP !
Het mes is in werkelijkheid robuuster dan op de foto.
Het lemmet is roestvast dus niet roestvrij. Voor de slordige gebruikers onder ons even opletten met het schoonmaken en wegleggen.
Het snijdt gemakkelijk, snel en precies.Een aanwinst!
Scherp en mooi gebalanceerd voor een zeer redelijke prijs. Heel blij mee.
Dit is een topper, het mes voelt héél goed in de hand dankzij de ballans, recht uit de verpakking is het scherp, maar niet scheermesscherp, maar dat is snel verholpen dankzij de uitstekende Chosera stenen. Prijs kwaliteit is dit echt bijzonder , het is iets minder mooi dan de reeks Damast waar het heft veel van de schoonheid van het mes uitmaakt. Maar kwestie van snijden is het net hetzelfde.
Voor deze prijs haal je een bijzonder mes in huis ! Ik kan het aan iedereen aanbevelen !
Mijn waardering zegt genoeg. Het mes voldoet prima aan de verwachtingen.
De service van K&T is zoals altijd uitstekend. Ik ben niet voor niets al enige tijd vaste klant bij K&T.
Fantastische prijs/kwaliteitverhouding. Goed in de hand liggend en perfect uitgebalanceerd.
Erg goede mes, scherp, niet vlijmscherp. Je kan er eenvoudig dunne pkakken van wat dan ook mee snijden.. dit is mijn standaard mes voor in de keuken.
Een prima mes voor een prima prijs. Staal is goed, fabriekssnede is al lekker scherp (al zal ie nog wel wat scherper worden met een handmatige slijp) en de afwerking is netjes. Prima cadeaumateriaal of gewoon als werkmes thuis of in professionele keuken.
goede kwaliteit, heel scherp en prettig in hand. Voor mensen die twijfelen; dat is niet nodig.
Prima levering, uitstekend verpakt en mijn vraag per email over hoe de messen geslepen waren erg snel beantwoord.
Bij het uitpakken valt op dat de messen erg mooi zijn,zeer goed afgewerkt zijn en allemaal de papiertest met glans doorstaan.
Deze week lekker vietnamees gekookt en genoten van de EQ messen; deze santoku ligt prettig in de hand, staat door zijn vorm snel snijden en dun snijden toe. Een geweldige aanvulling op de messen die ik al had en makkelijker om bij een ander in de keuken te gebruiken dan mijn Sabatier koksmes met 30cm lemmet.
Ik zou kennissen en vrienden die op zoek naar gode messen deze serie messen absoluut aanraden.
Omdat ik nooit een professioneel merk mes in handen heb gehad kan ik niet beoordelen of dit mes gelijkwaardig is. Wat ik u wel kan aangeven is dat ik erg tevreden ben over dit mes. Het is scherp, voelt degelijk en is handig in gebruik. Ik kan me voorstellen dat sommige mensen het aan de zware kant vinden maar persoonlijk vind ik het niet bezwaarlijk. Het ligt lekker in de hand en vlees snijden e.d. gaat heel wat relaxter als met de Blokker messen die ik eerst gebruikte.
Ik had de keuze tussen dit Santokumes en een vleesmes. De keuze viel op dit Santokumes omdat ik dit mes nog niet kende.
Van die keuze heb ik geen spijt. Het is een degelijk mes dat toch wel iets anders te hanteren is dan een koksmes, maar dat went snel en voor het snijden en hakken vind ik het, naast een koksmes, een perfect mes.
Heel fijn, zo'n Santukumes. We gebruiken het als '2e koksmes'. Goed scherp, niet super scherp. Wel lang scherp! Makkelijk scherp te houden met een slijpstaaf. Opmerkelijk is de mooie balans van het mes, iets wat bij 'goedkopere' messen wel eens ontbreekt.
Ik kan alleen maar tienen geven, want er mankeert helemaal niets aan. Goede afhandeling en prima mes voor een prima prijs. Een feestje om mee te mogen snijden.
Mooi mes en hele goeie prijs-kwaliteit verhouding! Ligt lekker in de hand en is mooi scherp.
Prima mes voor een prima prijs. Afhandeling door knivesandtools bijzonder plezierig. Ik kom zeker terug bij deze online winkel.
Prijs/kwaliteit zit helemaal snor voor dit mes. Zeer leuk, ben nu volop mijn snijtechnieken aan het oefenen.
Fantastisch mes, het gezgede 'alle waar naar zijn geld' gaat hier zeker niet op.
Houdt ook prettig vast.
Ik heb een complete messenset gekocht. Bevalt tot nu toe prima. Degelijk, niet te licht, goed vorm gegeven, handzaam en erg scherp.
Het zelf kunnen samenstellen van de set is een groot voordeel want ik heb nu een santoku ipv vleesmes.
Dit is een schitterend mes kwa in de hand liggen en snijcapaciteiten , een aanrader !
SUPER! Het handvat voelt heel degelijk aan, ligt prima in de hand. Staalkwaliteit is heel erg goed. Dit mes kun je slijpen tot een waanzinnige scherpte.
Dit is mijn standaard keukenmes. Prijs/kwaliteit onevenaarbaar.
We hebben dit mes (helaas) als kerstcadeau gekocht voor onze schoonzoon - maar we hebben er wel zelf de varkenshaas die we hebben bereid toen we aldaar kerst vierden, mee in plakjes mogen snijden.
De algemene indruk is erg goed. Het mes komt al behoorlijk scherp uit de doos, en de gebruikte materialen en de afwerking zijn beter dan je gezien de prijs mag verwachten. Ik denk dat ik t.z.t. zelf een koksmes uit dezelfde serie zal aanschaffen.
Zeer scherp en ligt goed in de hand. Perfect alternatief voor een frans koksmes. Veel waar voor je geld.
fijn om mee te werken door rechte onderkant,ligt goed in de hand,gebalanceerd en blijft scherp.
Deze review is afkomstig van ons zusterbedrijf www.edenwebshops.de en is voor uw gemak door Google Translate in het Nederlands vertaaldWas niet zo scherp als verwacht, maar is mooi afgewerkt, en tegen die prijs een absolute koopadvies.
goed mes voor een schappelijke prijs
Is wel wat dikker en blijft daardoor iets minder lang scherp
Top product dat een goede prijs/kwaliteit verhouding levert.
Ligt goed in de hand, vlijmscherp. Nu enkel te hopen dat ze zo 30 jaar kunnen meegaan. Met de bijhorende slijpstenen wordt dit normaal geen probleem! Goede aankoop, zeker aan die prijs!